26 Ocak 2011 Çarşamba

Google Kazançları hakkında aradığınız tüm detaylar

Merhabalar

Google Kazançları bir e-kitapdır. Bu e-kitap Google da para kazanma sistemleri hakkında başarısı kanıtlanmış net bilgiler vermektedir. 

Kitabın sitesisini ilk ziyaret ettiğimde acabalarım çok fazlaydı bir çok kere girdim çıkdım siteye defalarca okudum . 

Kitapta basarıyı yakalamıs kişilerin videolarını izledim ve ne kaybederimkiı dedim sadece 80tl. 

Sonunda kitabı aldım ve söylenenlerin dogrulugunu bizzat kendim test ettim. Şuan kıtabı alalı 23 gün oldu bu süreç içerisinde 876 Tl kazandım. 
150 Tl. google adwors a reklam ıcın harcamısdım 80 tl. da kitap için vermişdim.
Şuanki net karlılığım 646 Tl dır.

Arkadaşlar hemen kazanmaya başlıyoruz fakat zaman geçdikçe kitapta anlatıları sindirdikce kazancımız artıyor.

İnanıyorumki gelecek ay kazancım ve karlılığım çok yüksek olacakdır. Her geçen gün daha fazla şey öğreniyor ve daha çok kazanmaya başlıyorum.

Sizlerde denemelsiniz. 

Ne kaybedersinizki ? 

80 TL. mi? 

Kazanacaklarınızın yanında emin olun lafı bile olmaz.


Size alt kısımda E-Kitabın kendi sitesinden alıntılar yaparak daha fazla bilgi paylaşmaya çalışacagım.
Blog daki tıklanabilir alanlar sizi orjinal siteye yönlendirecektir.


SAYGILARIMLA


Kitabın Yazarından.......Google Kazançları alanında yazılmış olan ilk Türkçe Wealth kitabıdır. 

Musa Erdoğmuşun Türkiye2de tanıttığı affiliate sistemini en ince detaylarına kadar adan zye öğrettiği Google kazançları hakkında detaylı bilgi için...

 

Orjinal siteye gitmek için tıklayınız.Benim Affiliate Marketing sistemiyle ciddi şekilde para kazanmaya başlamamı sağlayan kitaptır kendisi. Daha önceleri bu sistemi çeşitli forumlarda yada web sitelerinde okumuştum ama hiç birinde konuya tam olarak girebilecek kadar yeterli bilgi verilmiyordu. Yabancı kaynaklı bu konuda bir çok kitap olmasına rağmen ingilizcem 1 sene hazırlık okumama rağmen her okuduğumu anlıyacak seviyede değildi. Bu yüzden başka para kazanma sistemleri üzerine yoğunlaştım uzun süre. Yaklaşık bir hafta önce googleda amaçsızca dolaşırken Google Kazançları isimli bi adwords reklamı dikkatimi çekti. Googlea herzaman güvenen birisi olarak yazının içeriğini merak ettim ve reklama tıkladım. Musa bey kitabını tanıttığı web sitesini gayet sade gösterişten uzak yapmıştı ama zaten yazının içeriği yeterince gösterişliydi. Bu sistemi daha önce duymuş olduğum için ve insanların bu sistem sayesinde büyük paralar kazanabildiğini bildiğimden sitede yazılanları okudukça heycanlanmaya başladım. Bu kitap bu konu hakkında yazılmış ilk Türkçe kaynaktı ve ben bunun önemini o anda farkettim. Yazılanları okumayı bitirdiğimde kitabı almaya çoktan karar vermiştim. Kaybedeceğim en fazla 80 tl olurdu ama eğer bu sistem işe yarıyorsa muhteşem paralar kazanma şansım vardı. Aynen daha önceden duyduğum insanlar gibi..

 

Gerçekten Kazandırıyor!


Bu yazının yazıldığı tarih itibariyle söylüyorum şuana kadar olan kazancım 127,44$ Kitabı alalı sadece 8 gün İlk iki gün satış yapamamıştım ama sonra satışlarım birer birer gelmeye başladılar. Bunun henüz başlangıç olduğunu biliyorum. Çok daha fazla kazanmak için bir yandan can atıyorum fakat diğer yandanda sakin ve kontrollü olmam gerektiğinin farkındayım. Zaten Musa beyinde kitapta anlattıklarından birisi bu basamakları teker teker çıkmalısınız diyor. Peki Musa Erdoğmuş bu kitapta nelerden bahsetmiş gelin genel olarak bi göz atalım.
Google Kazançları Kitabında Bazı Konu Başlıkları


Şimdi kitabın içinden bazı konu başlıklarını paylaşacağım sizinle. Bu sayede sizinde kitap hakkında bazı fikirleriniz oluşabilir.
 • İnternet Affiliate Programı Nedir?
   
 • Click Bank Nedir?
   
 • Google Adwords Nedir?

 • Google Adwords Nasıl Çalışır?

 • Neden Adwordse Odaklanıyoruz?

 • Bu bana Nasıl Para Kazandırır?

 • Google Kazançlarının Başarı Formülünün Taslağı

 • Kaliteli Ürün Seçimi

 • Yüksek Kazanç

 • Affiliate Programlar Bulmak

 • Adwords Kampanyalarını Düşük Maliyette Hazırlama

 • Reklamcılık Maliyetlerini Test Etme

 • Google Adwords Hesabı Nasıl Açılır?

 • Mükemmel Reklam Nasıl Yazılır?

 • Kelime Listesi Yapma

 • Kelimeleri Eşleştirme

 • Benim Anahtar Kelimem Gizli Silahım

 • CPC İkilik Onluk Sistemi

 • Belirsiz Kazançlılık

 • Belirsiz Kampanyaları Kazançlı Hale Dönüştürmek İçin 4 Kural

 • Deneme Kampanyaları Nasıl Gerçek Kampanya Yapılır?

 • Başarılı Kampanyalar İçin Seçenekler

 • Diğer Affiliate Şebekelere Yayılma

 • Gerçek Yaşam Test Kampanyası

 • Google Kazançları Affiliate Programı

Yukarıda saydığım konu başlıkları kitabın içindeki konu başlıklarının yarısından daha azdır. Ben bukadarını aldım bi fikir vermesi açısından yeterli olacaktır sanırım. Gördüğünüz gibi Kitapta en temel bilgilerden en detay bilgilere kadar para kazanmak için bilinmesi gereken tüm konular mevcut. 

Kitap kritik noktalarda resimli anlatımlarla okuyanın işini kolaylaştırıyor sistemin işlemesini sağlayan püf noktalarını sizinle paylaşıyor. Size kalan sadece kitabı acele etmeden okuyarak anlatılanları adım adım uygulamak. Sonra benim yaptığım gibi heyecanla her yarım saatte bir hesabınızı kontrol etmek satış yapmışmıyım diye:)

İnternetten gelir elde etmeyi ciddi anlamda düşünen herkezin  içinde bir çok değerli bilgi bulunduran bu kitabı almasını öneriyorum. 

Kitapta en çok beğendiğim 4 özelliği aşşağıda belirttim.

1. Kitap son derece anlaşılır bir dille, resimli anlatımlarla, karmaşık terimler kullanmadan kullanılan yabancı terimlerinde ne anlama geldiğini açıklayarak herkezin anlıyabileceği bir dille anlatılmış

2. Kitapta anlatılan adımları uygulayarak bir kaç saat içinde para kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Harekete geçmeden önce kitabı bir kaç kez okumanızı tavsiye ediyorum çünkü gerçekten içinde bir çok püf noktası bulunuyor.

3. Kitapta anlatılan sistemi uygulayabilmek için bir web siteniz olmasına gerek yok! Bu gerçekten harika bir şey.

4. Musa Erdoğmuş kitaptaki gizli mail adresiyle ve msn üzerinden size canlı koçluk yapıyor, sizi yönlendiriyor, olası hataları yapmanızı engelliyor.

Musa arkadaşımız Türkiyede bir ilki gerçekleştirerek Google ve Affiliate programlarından nasıl yüksek miktarlarda gelir elde edilebileceğini Türkçe olarak bu kitapta anlatmıştır. Kitabın bir çok insanın hayatını değiştireceğine eminiz. Ayrıca Musa Erdoğmuş kitabını alan herkeze msn ve mail üzerinden canlı yardımda sağlıyor. Takıldığınız noktaları birebir sorabiliyorsunuz. Bu kitabı tamamiyle destekliyorum. 

5 Adımda Google Kazanç Başarı Formülü

 • Kitapta bahsedilen 5 adımı kullanarak para kazanmaya başlayacaksın. Bu adımlar o kadar kolay ki, sana sunulan olanaklara şaşıracaksın.
Yüksek Kar Marjlı Ürünlerin Kaynakları

 • 11.000 den fazla dijital ve fiziksel çok yüksek komisyonlu ürünleri nerede nasıl bulacağını ve nasıl seçeceğini göstereceğim sana. Komisyon oranları ne kadar mı? %50 %75 arası :)
Bilgi / Aksiyon Bölümleri

 • Bu bölümde önce bilgi verilecek ardından gerekli adımları pratik olarak yapman sağlanacak . Bu şekilde olma sebebi ise pekçoğumuzun yaptığı okumak ve uygulamamak hatasından kurtulmak. Google kazanç formülü ile ilgili herkesin bilmediği sırlara vakıf olacak ve aksiyon bölümünde bu bilgileri pratiğe dökeceksin. Bu şekilde bilgilerin gerçekten işe yaradığını da test etmiş olacaksın.
Para Kazandıracak Ürünleri Seçme Kriterleri

 • Doğru ürünü bulmak ve bu ürünlere konsantre olmak internetteki en temel sorundur. Bu kitapla birlikte sana göndereceğim özel derslerde  en çok kazandıracak ürünleri hangi kriterlere göre nasıl seçeceğinin de cevabını bulacaksın.
“Google AdWords” Kampanya Yönetimi ve Test Yapma Metodları

 • Ürün testleri yapmak çok önemlidir. Ancak nasıl test edeceğini bilmen gerekir. Bu kitapta google ile para kazanman için tüm gerekli test bilgilerini ve sırlarını bulacaksın.
Test Kampanya Maliyetlerini Nasıl Minimize Ederim

 • Test kampanyalarındaki maliyetleri minimize etmek yanılma payınızı ve bu yanılmadan doğacak masraf riskini ortadan kaldıracak . Doğru ürünü minimum maliyette nasıl paraya dönüştüreceğini sana göstereceğim. Bir ürünün doğru olup olmadığını anlamanın metodlarını ve gerçek denenmiş rakamları seninle paylaşacağım.
Google Sistemini Genişletme Metodları ?

 • Google dışında kimsenin bilmediği para kazandıran siteleri seninle paylaşacağım. Google kazancını iki katına hatta 4 katına çıkaracak metodları bu kitapta bulacaksın.
Adwors'te Nasıl Hesap Açılır

 • Step step adwords hesabı açmayı sana göstereceğim. Hızlı şekilde başlaman için resimli anlatımlarla kolay şekilde öğrenmeni sağlayacağım. Hesabı açtıktan kısa süre içinde para kazanmaya başladığını göreceksin.
Etkili Adwords kampanyalarını nasıl oluşturursun

 • Birçok kişi adwords reklamı yapar ve detaylarını düşünmeden başlatır . Sana en etkili adwords kampanya hazırlama metotlarını ve müşteriyi çekme yollarını göstereceğim. Bu sayede daha az maliyetle daha çok para kazanacaksın.
Birçok Resimli Anlatım ve İzlenebilir Kolay Adımlar

 • Resimli anlatımlar sayesinde anlatılan adımları yapabilmen kolay olacak. Ayrıca gönderilecek video ve dersler ile adım adım seni eğiteceğim.
Doğru Arama Terimlerini Seçmek

 • Google Adwordste doğru kelimeleri seçmek en önemli şeydir . Minimum maliyetle en doğru kelimeleri seçmen için tüm bilgiyi bu kitapta alacaksın. Daha az para ile daha çok kazanma şansını yakalayacaksın.
Test Kampanyası için gerekli süreyi öğreneceksin

 • Bu kimsenin bilmediği en önemli sırlardan biri . Bu sistemde başarılı olman için gerekli süreyi hesaplama yöntemini bu kitapta bulacaksın.
Başarılı bir Adwords Kampanyası için 5 Önemli Sır

 • 5 adet sır ile adwordste başarısız olman imkansız olacak. Reklamlarından maksimum performans alacaksın."Başarıya Giden Yol İnanmaktan Geçer"NOT : Bu blog bilgileri bilgi paylaşımı amaçlı olarak Sn. Musa ERDOĞMUŞ nun


E-Kitap orjinal sitesinden alıntı olarak hazırlanmış olup blog üstündeki tıklanabilir bölgeler sizi doğrudan orjinal siteye yönlendirecekdir. google kazançları      internette kazanma metodları      nette para        ek gelir

2 yorum:

 1. arkadaşlar aldığınız kullandığınız ve memnun kaldığınız ürünler hakkında yorumlarınızı bekliorum.

  yorum paylaşımları sayesinde daha fazla bilgi paylaşmış olacağız

  YanıtlaSil
 2. google da ve internet de para kazanmak isteyen arkadaşların sorularına seve seve cevap verırım blog adresinden bana mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir.

  YanıtlaSil