25 Ocak 2011 Salı

2 Saat içinde AutoCAD Öğrenin meslek sahibi olun.

2 saat içinde AutoCAD öğrenmek artık çok kolay.

Bu blogumda sizlerle paylaşmak istediğim e-kitap sizlere 2 saat gibi kısa bir süre içinde AutoCAD öğrenmenizi sağlayacak güzel bir çalışma. 

Bu kitabı okumadan öncesinde bende AutoCAD öğrenmenin yada kullanmanın sadece mühendislere özgü bir iş oldugunu düşünürdüm. 

Aylarca kursa gitmek gerekdiğini, kucak dolusu kurs ücretleri ödemem gerekdiğini düşündüğümden senelerimi boşa harcadım.

Ben bu harika E-kitap ile çok geç tanıştım. Sizlerinde benim gibi senelerinizin boşa gitmemesi ve bir an önce meslek edinip kalifiye personel statüsünde ve yüksek maaşla iş bulabilmeniz için bu blog u hazırladım ve sizlerle paylaşıyorum.

Bu  blogdaki bilgiler ürünün orjinal sitesinden alıntılarla gerçek bilgilerle hazırlanmıştır. Blog daki tıklanabilir kısımlar sizi orjinal siteye yönlendirecekdir.

Başarılar dilerim.
 


 
 Merhaba arkadaşlar,
     Ben Özge Ustaoğlu...
           Teknik Ressamım...

Bildiğiniz gibi AutoCAD Mühendislikten, sanata; hemen her alanda kullanılan genel amaçlı bir çizim programıdır. Öncelikle şunu belirtmek isterimki AutoCAD öğrenmek için kursa gitmenize gerek yok. Hazırladığım 50 sayfalık bu e-kitap sayesinde AutoCAD'i kolayca öğreneceksiniz. Bu e-kitapta kısa ve öz anlatıma yer vermeye çalıştım. Özetleyecek olursak, AutoCad bu e-kitap'ta bütün yönleriyle ve örnekleriyle anlatılmıştır.

 Eğer işsizsen ! ! !

Sende AutoCAD öğren seninde mesleğin olsun.


 2 saat içinde AutoCAD kullanıcısı olacaksınız

BU E-KİTAP SİZE NE ÖĞRETECEK?
 • Bu paket size AutoCad'da A'dan Z'ye herşeyi öğretmekle birlikte, ihtiyaç duyulan tüm konularda profesyonelleşmenizi de sağlar.
   
 • Başlangıç olarak size kullanılacak tüm araçları göstererek  tanıtacağız. Kısacası hangi seçenek ve hangi buton ne işe yarar tamamını öğreneceksiniz.
   
 • Size nerede ne yapacağınızı bir öğretmenden daha anlaşılır bir dille, nerede ne yapacağınızı göstererek anlatıyoruz.
   
 • Eğer vasıfsız biri olarak AutoCAD Eğitimi almışsanız, Eğitim sonunda AutoCAD’i çok iyi öğrenmiş de olabilirsiniz. ancak sizin bilginiz pratiğe dökülmediği sürece bilginiz bir işe yaramaz. Öncelikle farklı alanlarda çalışabilecek kapasiteye sahip olmalısınız. Nedir bu farklı alanlar,
  1-Mimari çizim yapacak eleman sıkıntısı var.(Genelde yapı öğretmenleri, inşaat MYO mezunları giriyor bu işlere)
  2-Elektirik ve Mekanik çizim yapabilecek elemanlar aranmakta (Bu alana lise mezunu veye MYO mezunu kişiler rahatlıkla girebilmekte)
  3-Zayıf akım çizebilecek kişiler.
  4-Yaptığı çizimi yerinde kontrol edebilecek kişiler çok iyi bir maaşla çok iyi bir pozisyonda çalışabiliyorlar.
  5-Autocad sizin için bir referanstır. Bu alanda ne kadar iyi olursanız, vizyonunuz da o kadar geniş olur.
  6-Özetle;  Vasıfsız olarak, yani ilgili bölümlerden eğitim almamış olursanız, Teknik Ressam vasfıyla iş bulmanız mümkündür.


  Yukarıda yazdığım 6 alan aslında birbiriyle bağlantılıdır.  Elektrik projesi çizen birisi Mekanik çizimide öğrenebilir çünkü benzerdir. Zira elektrikle zayıf akımda aynı proje içersinde bulunur. Doğal gaz tesisatı da bunlardan birisidir.

 Evet, Özge Ustaoğlu;
üyeliğimi başlatıp AutoCAD e-kitabına
sahip olmak istiyorum.


 
Kredi kartı veya havale ile güvenli şekilde ödeme yapabilirsin. Ödeme sayfamız %100 kesinlikle güvenilir ve SSL li olup kredi kartı çalıntılarına karşı özel olarak şifrelidir.


Ne için bekliyorsun?
Kaybedecek bir şeyin yok...

En kötü ihtimalle bir meslek sahibi olacaksın...


AutoCAD e-kitabı kısa bir süre için

150TL yerine 49TL


Not: Ödeme yapıldıktan sonra otomatik olarak AutoCAD e-kitap indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Özel üyeliğini hemen başlatıp e-kitabına sahip olabilirsin.


 


 
İşsizlik senin kaderin değil, 
Sen de AutoCAD öğren bir mesleğin olsun. 
Şundan %100 eminimki bu e-kitabı aldıktan sonra bana teşekkür edeceksin!   

Saygılarımla 
Özge USTAOĞLU  

NOT : Bu blog bilgileri bilgi paylaşımı amaçlı olarak

Sn. Özge USTAOĞLU nun
orjinal sitesinden alıntı olarak hazırlanmış olup blog üstündeki tıklanabilir bölgeler sizi doğrudan orjinal siteye yönlendirecekdir.

autocad öğren             meslek edin             teknik çizim öğren              hızlı autocad eğitimi

1 yorum:

 1. arkadaşlar aldığınız kullandığınız ve memnun kaldığınız ürünler hakkında yorumlarınızı bekliorum.

  yorum paylaşımları sayesinde daha fazla bilgi paylaşmış olacağız

  YanıtlaSil